4 потужні музичні прем'єр цієї весни


543 views

Весна - час, коли хочеться чогось нового. Розповідаємо, якими музичними новинками українські артисти радували своїх слухачів протягом останніх двох місяців. Після прослуховування цих композицій ви точно захочете додати їх чути знову і знову в етері Є!Радіо.

Jerry Heil - "На небі ні зорі"
Після дощу - "Хочеш"
KAZKA - "Без кохання"
Настя Каменських - "Душа"

Jerry Heil - "На небі ні зорі"

"Це пісня про те кохання, на якому тримається Україна", - так коротко артистка прокоментувала свою композицію. Чуттєва пісня про кохання під час війни знайшла відгук в серцях тисяч слухачів.

Після дощу - "Хочеш"

Ще одна крута прем'єра весни - це потужна пісня "Хочеш" від молодої групи Після дощу. Вона викликає мурашки вже з перших секунд прослуховування. Душевні рядки і приємний голос артиста підкорили мільйони слухачів, завдяки чому композиція швидко вирвалася в тренди.

KAZKA - "Без кохання"

Український гурт KAZKA презентував пісню, в основу якої лягла особиста історія фронтвумен колективу Саші Зарицької. 

"Війна навчила нас не відкладати почуття на завтра. Цінувати кожну мить, любити, шукати справу мрії, створювати сім'ї, простір навколо себе, нове життя", - сказала Зарицька.

NK - "Душа"

NK цієї весни обговорюють не тільки через ймовірні зміни в особистому житті, але і завдяки її творчості. Так, в березні вийшла пісня "Душа" і кліп на неї. У кліпі Каменських змінила кілька образів, створених за народними українськими мотивами.

Усі пісні вже грають в етері Є!Радіо, вмикай і насолоджуйся!

Comments(0)

Log in to comment