Джамала вразила шанувальників зустріччю з президентом США


128 views

Українська співачка та переможниця "Євробачення" Джамала продовжує перебувати у США та користується нагодою нагадати про війну в Україні. Цього разу артистка відвідала Білий дім та зустрілася з президентом США та першою леді Джо та Джилл Байденами.

Фото, що було зроблено під час зустрічі, зявилось на сторінці співачки в Instagram. Там вона знаходилась разом зі своїм чоловіком Бекиром Сулеймановим.

39-річна українська зірка вдягла голубий брючний костюм та розпустила волосся. Вона щиро посміхалася на фото та написала під ним, що такі моменти надають їй сил.

"У мене є сильне враження, що ми в цій боротьбі не самі із ворогом. Вдячна Джо та Джилл Байденам за зустріч. Такі моменти додають сил рухатися далі до нашої з вами спільної перемоги. На всій території суверенної України", - написала вона. 

Під її дописом шанувальники зазначали, що це справді цікава подія, коли кримські татари знаходяться у резиденції президента США в момент війни проти росії.

"Кримські татари в Білому домі під час великої війни проти Московії — ця світлина має увійти в підручники"

"Це просто неймовірно !!! Джамала ти велика молодець. Гордість й скарб, справжній діамант України  !!! PS: Джо Байдену дуже пощастило поспілкуватись з тобою, побачитись, сфотографуватись !!!"

"Пишаємося", - писали фанати української співачки.

Нагадаємо, що співачка раніше відвідала церемонію нагородження видатних музикантів і акторів перед 45th Annual Kennedy Center Honors.

На цій зустрічі Джамала поспілкувалася з Джорджем і Амаль Клуні, Джулією Робертс та іншими відомими персонами.

Раніше Джамала вразила шанувальників виконанням приспіву про майбутню перемогу українців. Нову композицію вона заспівала у компанії з репером Freel.

Comments(0)

Log in to comment