Kalush та Skofka представили спільну пісню "Батьківщина".


1076 views

Це не перша спільна робота Kalush і Skofka. Так їхня пісня Додому стала одним із символів війни, яку Росія розв’язала проти України. Нова пісня отримала назву Батьківщина.

«Віра — це те, що змушує нас прокидатися кожного дня, і робити шось для перемоги. Я вірю, що Україна вистоїть, і зможе дуже швидко відродитися та бути ще кращою, сильнішою країною. Цей шлях боротьби дуже непростий, але він точно приведе нас до світла», — говорить лідер гуртів Kalush і Kalush Orchestra Олег Псюк.

Автором пісні став Skofka. Адже репер не може бути осторонь всіх подій, які відбуваються в Україні. Всі свої думки про те, що відбувається поруч, він відтворює у нових треках.

«Ну от ми і знову на одному інструменталі: SKOFKA і KALUSH, як в старі добрі, у часи до 24 лютого. От тільки тепер ми разом, щоб піднімати дух для нашої Батьківщини, для всіх її героїв, і раді представити Вам трек Батьківщина, що є початком чогось великого, оскільки ми вирішили зробити знову спільний ЕР альбом, і цей трек є першим. Слава Україні! І «наша Батьківщина б‘ється гордо, ми не в пах, а в морду», — додає SKOFKA.

KALUSH і SKOFKA вірять, що перемога залежить від кожного з нас, і, в першу чергу, від наших захисників, тому намагаються підтримувати бійців ЗСУ не тільки своїми піснями, а й збираючи кошти на концертах і беручи участь у благодійних проєктах, зокрема пісня Батьківщина підтримує ініціативу ОКО за ОКО, мета якої зібрати 325 млн грн на закупівлю 25 безпілотних авіаційних комплексів ШАРК.

Comments(0)

Log in to comment