Kozak System презентував "Лють" - гімн штурмової бригади


305 views

Kozak System представив потужну пісню, яка стала гімном обʼєднаної штурмової бригади Національної поліції "Лють". Також артисти вже випустили кліп, у якому показали захисників нашої країни.

"Я лють свою перетворю на зброю. Я смерть несу проклятим ворогам. Бо справжній я непереможний воїн. Честь всім героям: сестрам і братам! Я лють свою перетворю на волю. Свобода у крові моїй тече. За цю можливість дякую я долі. Бо цей вогонь запеклих не пече!" - йдеться у пісні.

Лідер гурту Іван Леньо розповів, що пісню було створено спеціально для штурмової бригади. Музиканти пишаються можливістю підіймати бойовий дух захисників України.

"Збройні Сили України довели, що на сьогодні це - найкращі Збройні Сили у світі. Ми захищаємо свою землю. Для нас мотивація має величезне значення. Кожен воїн має бути добре оснащеним, добре підготовленим та ефективним на своєму місці. Тому, коли виникла ідея створення штурмової бригади "Лють", ми підтримали її та написали гімн цій бригаді, тому що в ній воюватимуть дуже вмотивовані професіонали", - розповів лідер Kozak System.

Comments(0)

Log in to comment