Незалежність, яку ми виборюємо: Марта Липчей представила кліп "Не забувай"


283 views

Поп-рок співачка Марта Липчей представила новий сингл "Не забувай" та кіновізуалізацію на нього. Премʼєра пісні відбулася під час спеціального ефіру до Дня відновлення незалежності України.

"Не забувай" закликає пам’ятати, якою високою ціною нам дається наша незалежність.

"Цією піснею я хочу ще раз нагадати, що ми є творцями власного майбутнього. Все в наших руках. Україна має глибоке коріння, нам у спадок дісталась непроста, але велична історія, найкраща в світі земля та неймовірна сила духу. Як би хто не намагався стерти нашу державність, стерти українців з лиця землі — нікому і ніколи це не вдавалося. "Не забувай" — про прагнення і жагу жити у вільній країні. І допоки ми боремося, стоїмо на своїй землі — наше право на самовизначення належить нам. Я уявляю, як мільйони українців разом зі мною співатимуть цю пісню в історичний день нашої Перемоги, всі, як один!", — Марта Липчей.

Відеоробота "Не забувай" виконана в естетиці кінофільму. Завдяки певним символам вона перегукується з попереднім відео артистки на пісню "Волю в кулак", режисером якої також виступив Артур Лерман.

"Це вже друга наша колаборація з Мартою, яка концептуально дуже сильно пов’язана з попереднім кліпом "Волю в кулак". Можна навіть назвати це музичним кіносеріалом про захисників України. Певні символи з "Волю в кулак" ми перенесли й у "Не забувай" — це вода, що символізує очищення та переродження, усвідомлення найважливіших істин, а також зв’язка "тіло і метал". У "Волю в кулак" важливу роль відіграла шабля, ставши символом перетворення героя, а в "Не забувай" — це атмосфера автомайстерні, де серед металічних запчастин зміцнюється головна героїня", — Артур Лерман.

Відеокліп знімався на кіностудії Довженка, де створювалась уся культова класика українського кіно, тому кінематографічна естетика відчувається буквально в кожному кадрі "Не забувай".

Comments(0)

Log in to comment