ТОП-5 музичних українських відкриттів 2022 року


477 views

KOLA

KOLA

Анастасія Прудіус два рази брала участь у шоу “Голос країни”, оскільки дівчина мріяла про велику сцену та популярність. Але чомусь не складалася в неї бути відомою та затребуваною, хоча KOLA була фірмовим голосом шоу “Танці з зірками”, мріяла вона зовсім про інше. Але як тільки почалась війна, дівчина почала випускати власні пісні, які стали дуже популярними серед українців, які торкаються самого серця. Тож, тепер Настя виступає на світових сценах за кордоном.

ENLEO

ENLEO

Молодий співак, на ім’я Нікіта просто випускав камери на різноманітні закордонні хіти, та увагу вони привертали лише у рамках instagram. Та сенси, які вкладає ENLEO у свої авторські кавери змогли торкнутися сердець українських слухачів лише у період війни.

SHUMEI

SHUMEI

Впізнати неймовірний тембр SHUMEI можна з тисячі, його голос настільки мурашить, що виникає бажання слухати його на повторі. Саме його голос та подача змогли підкорити серця українців і подарували молодому виконавцю свою увагу та популярність.

Wellboy

Wellboy

Антон Вельбой має неабиякий голос та талант писати проникливі пісні, що можуть розтопити лід в українських серцях. Антону не вдавалося стати зіркою українського шоу-бізнесу до жахливих подій в Україні. А тепер, Wellboy часто запрошують на різноманітні шоу та концерти.

Lely45

Lely45

Ця молода дівчина має унікальне вміння створювати тексти пісень зі своїх метафор, які торкаються душі. А також, Lely45 переспівує пісні інших артистів, але вкладає в них свій сенс, новий та мудрий, який є дуже актуальним зараз.

Comments(0)

Log in to comment