«TVORCHI» представлятимуть Україну на «Євробаченні-2023» в Ліверпулі


150 views

Тернопільський гурт «TVORCHI» поїде від України на Пісенний конкурс «Євробачення-2023», який цьогоріч відбудеться у Ліверпулі.

Хлопців представлятимуть Україну піснею  «Heart Of Steel». У цій композиції ідеться про сталеве серце, співаки кажуть, що цю композицію вони присвятили незламності українців.

Гурт засновано порівняно недавно — у 2018 році, проте їхня творчість досить швидко почала давати їм "плоди" у вигляді шанувальників та слави. Найактивніше про них заговорили під час їхньої першої спроби "штурмувати" Євробачення у 2020 році. Зазначимо, що тоді ще маловідомі музиканти одразу стали фаворитами Нацвідбору, проте тоді вони програли гурту Go-A.

Андрій Гуцуляка — хлопець, якого ми бачимо за стійкою із апаратурою, виступає саунд-продюсером колективу. Він із звичайної української родини. Ріс у селі Вільховець, де він також закінчив школу та вступив до коледжу. Вокаліст Джеффрі, (справжнє ім’я — Джімо Аугустус Кехінде) народився в досить забезпеченій родині військових у Нігерії, проте бажання вирватися з-під опіки батьків привело хлопця в Україну.

Хлопці познайомилися за дуже кумедних обставин. Андрій запропонував Джеффрі бартер з вивчення мов, адже хотів підтягнути англійську, а натомість обіцяв курси української. Як бачимо, бартер склався досить вдало, і вже в травні він поїде на Євробачення представляти Україну.

З початку повномасштабного вторгнення Андрій та Джеффрі залишаються в Україні. Хлопці займаються волонтерством, а також їздять із благодійними виступами по всьому світу.

У 2023 році конкурс "Євробачення-2023" від імені України пройде у Великій Британії на батьківщині відомого гурту "Бітлз" у Ліверпулі. Усього за перемогу в конкурсі, який, до речі, проводитиметься вже в 67-й раз, боротимуться 37 країн. Зазначимо, що низка країн відмовилася від виступів на Євробаченні-2023 у зв’язку з усуненням Білорусі та росії.

Comments(0)

Log in to comment