У пісні Скрябіна "Сука-війна" було пророцтво


226 views

У пісні йдеться про те, що брудна та немита війна прийшла до хати, вона поселилася там без дозволу та забрала спокій.

2 лютого 2015 року відомий музикант Кузьма Скрябін загинув в аварії під Кривим Рогом. Його пісні й досі слухають українці, адже у них є чимало мудрих думок. Одна з таких - пісня "Сука-війна" - виявилася пророцькою.

Цей трек Скрябін записав за декілька днів до своєї загибелі. Співак не робив офіційних презентацій пісні, про неї стало відомо лише після трагічної аварії. Відомо, що Скрябін записав демо-версію треку "Сука-війна" на тлі військової агресії, яку РФ тоді вже почала на сході України.

У пісні йдеться про те, що брудна та немита війна прийшла до хати, вона поселилася там без дозволу та забрала спокій. Потім війна потрощила хату та пішла до сусідів, хоча й ті люди ні у чому не винні. У пісні йдеться:

"Ну і хто тебе кликав, чому ти прийшла, стара проститутка, сука-війна? Хто тобі платить за наші тіла? Скільки ще тобі треба, яка їх ціна?".

Скрябін співав, що він не хоче смертей, він хоче любові. Проте війна замазала руки кров'ю, навчила людей відбирати життя та радіти цьому, а не ридати від горя. 

"Ти зігнала мене із дивана в окопи, телевізор мені замінила прицілом, і за день я старію, ніби за роки, за що ти із мене звірюку зробила?"

Пісня виявилася пророцькою, адже після подій у 2014 році Путін не зупинився. 24 лютого 2022 року кривавий диктатор розпочав повномасштабне вторгнення рашистів в Україну. Окупанти постійно обстрілюють мирні міста, вбивають українців. 

Comments(0)

Log in to comment