Військовий Павло Вишебаба з репером BURLA випустил сумну пісню про війну та Донбас


333 views

Поет та командир відділення ЗСУ у 68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша Павло Вишебаба та український репер BURLA випустили щемливу пісню "Душі" - про війну та Донбас. Вони заспівали про біль та боротьбу захисників нашої країни, а також про міста, які руйнують окупанти.

"Пісня "Душі" – це реальна історія з фронту про сьогодення військового Донбасу, поєднана з милозвучним приспівом, який передає водночас великий біль та могутню силу воїнів, які несуть мир та свободу на рідну землю", - йдеться в описі до пісні, яка вже з'явилася на YouTube.

Військовий та репер розповіли про загиблих героїв. Також вони описали усі емоції захисників України, які не будуть пробачати ворогу. Вони закарбують на віки увесь цей біль.

"На Донбасі міста не прокинуться від сирени, їх покинули люди, як кров залишає вени, їх відрізали скальпелем фронту супроти волі, кожен з нас відчуває у тілі фантомні болі. Ми вдивляємось в бік знерухомленої кінцівки, але поки лише через оптику, лиш прицільно. Не у білих халатах — у формі з брудними літерами тут країну зшивають голками крупнокаліберними", - зачитав Вишебаба.

Comments(0)

Log in to comment