Христина Соловій - Лісова пісня

March 10, 2023 - 476 views

Христина Соловій представила кліп на саундтрек до мультфільму "Мавка. Лісова пісня". У кліпі перетинаються два світи: в одному - герої анімаційного фільму, в іншому - сама співачка, яка стає Мавкою у реальному світі.

"Лісова пісня" Лесі Українки - моя настільна книга ще з дитинства, я була кільканадцять разів на виставі у театрі Курбаса. Образ Мавки - мій улюблений в українському бестіарії. І я мала мрію бути причетною до створення нової культурної спадщини України, яка є триб’ютом Лесі Українці. Мені важливо бути у цьому процесі співтворцем. Переглядаючи робочі матеріали мультфільму, я розуміла, що в анімаційному фільмі історія й образ Мавки зовсім інші, ніж у першоджерелі драми-феєрії Лесі Українки "Лісова пісня", себто її повне переосмислення. Відтак, я бачила своїм завданням написати пісню, лірика і музика якої буде натхненна Лесиними поезіями та стилем словопису", — поділилася Соловій емоціями від роботи над саундтреком для анімаційного фільму.

Співачка є авторкою слів, а також композиторкою "Лісової пісні". Над аранжуванням працювали саундпродюсери Павло Литвиненко та Євген Філатов (The Maneken). Режисером-постановником відеороботи виступив Андрій Колесник, оператором-постановником - Сергій Ревуцький, а образ створили Віталій Бірківський та Дмитро Грушківський.

Comments(0)

Log in to comment