Jerry Heil - ТРИ ПОЛОСИ

November 05, 2023 - 190 views


“Три полоси" — мотиваційний поштовх. Адже поки ми мріємо про велике, ми можемо подолати все, що кидає нам життя. Уявіть собі: галасливі собаки, що гавкають позаду вас, лише відволікають, коли ви рухаєтеся вперед до своєї мрії. Трек нагадує нам про те, що треба залишатися рішучими і не дозволяти нічому стати на нашому шляху. Також пісня про сильну віру в себе і свої мрії, незалежно від того, скільки тобі років. Це гімн для тих, хто хоче залишатися молодим душею і продовжувати йти до своєї мети”, — розповідає Jerry Heil. 

Jerry Heil почала писати цю композицію ще до початку повномасштабного вторгнення, але після 24 лютого пісня наповнилась новими сенсами. А тому цей трек присвячений характеру українського народу і вже встиг засісти в серцях українців. Ще до виходу пісня стала вірусною в ТікТоці, і з кожним днем набирає все більше переглядів та відео. 

“Трек «Три полоси» почав писатися ще два роки тому, але я ніяк не могла зрозуміти, в чому його основний задум. Зараз, я усвідомила, що це про впертий характер, який обʼєднує український народ. Вже до публікації пісні її розібрали на цитати, а рядок «я пру напролом» став для мене символом відваги і сили духу, яка веде нас вперед попри все. Цей рядок відгукнувся і військовим, які під цей звук виклали відео в ТікТок, так і цивільним”, — зізнається співачка.

Comments(0)

Log in to comment