Оля Полякова - Дякую

August 25, 2023 - 55 views

Напередодні Дня Незалежності Оля Полякова представила нову відеороботу, яка є символом вдячності всім, хто протягом тривалої війни щодня своєю працею та мужністю наближає перемогу України. Кліп на пісню “Дякую” об'єднав велику кількість захисників, з якими особисто знайома співачка. Обличчя деяких героїв глядачу знайомі, когось він побачить вперше, і зможе теж висловити свої щирі слова подяки.

Відеороботу для Полякової зняла відома українська режисерка-постановниця Катя Царик. Співачка запропонувала пісню, яка за словами кліпмейкерки, не залишила її байдужою.

“Найбільше мені сподобалось те, що в цій пісні звучить слово “Дякую”. Це те, про що я весь час думаю. У цей жахливий для усіх нас період життя, нам завжди треба знаходити те, за що і кому подякувати. Я дуже вболіваю за цей кліп і я рада, що Оля запросила мене для такої дуже відвертої та кіношної роботи. Для мене це класний досвід і якраз, напевно, це єдина тема та єдина стилістика, в якій зараз я готова працювати”, - коментує відеороботу режисерка Катя Царик.

Ідея для кліпу народилася миттєво. У кадрі показані обличчя простих людей, які надихають. Кожна їхня зморшка та ледь помітна людська емоція розкриває історію боротьби. Відеоробота виконана в стилістиці чорно-білих фотографій та тримає увагу до останнього кадру своєю візуальною лаконічністю.

Сама Полякова зізнається, що у відеороботі на пісню “Дякую” перше місце відвела саме захисникам України. Співачка переконана, що кожна робота, випущена під час війни - безцінна, адже вона має фундаментальні сенси та переосмислення.

Comments(0)

Log in to comment