Роман Скорпіон і Mariia Dovgauk - Океан

November 15, 2023 - 196 views

Кохання – це океан. 
Інколи заколисує нас спокоєм і ніжністю, а інколи накриває з головою бурхливими хвилями. 
Цей океан безмежний і наповнений різними емоціями. 
І тільки від нас залежить – зануритись в нього чи лишитися на плаву. 

«Ця пісня особлива – ніжна, відверта, щира. В моїй творчості вона займає важливе місце. Вперше почувши голос Марії, я вже не сумнівався, що саме з нею я хочу зробити дует і рішення, що це має бути «Океан» прийшло моментально. Марія привнесла в цю пісню унікальне звучання і ту жіночу тендітність, яку я хотів чути» - ділиться Роман Скорпіон.

«Для мене це новий і надзвичайно хвилюючий досвід – працювати в дуеті з таким досвідченим артистом. Коли вперше почула пісню «Океан», в мене пішли мурахи по шкірі, і цим  було все сказано. Робота над піснею та кліпом відбувалась в дуже теплій атмосфері, Роман підтримував і надихав своїм позитивом, за що я йому дуже вдячна» - розповіла Марія Довгаюк.

Роман Скорпіон поділився деталями зйомки кліпу:
 «Кліп на пісню «Океан» ми відзняли всього за один день і закінчили навіть раніше по часу ніж планували. Зібралась справжня команда молодих професіоналів на майданчику і знімальний процес пройшов дуже легко та комфортно. 
В кліпі ми намагалися передати ту атмосферу і емоції, які переживає кожна пара: закоханість, перші романтичні зустрічі і розмови на всю ніч. Перші непорозуміння та примирення. Але зрештою, справжнє кохання ніщо не здатне зруйнувати. 
Хочу, щоб кожен, хто подивиться кліп на пісню «Океан» відчув тепло, спокій, щастя і бажання обійняти свою другу половинку зі словами «Я вічність готовий тебе лиш кохати…».

Comments(0)

Log in to comment