ТНМК - Знайди мене

December 08, 2023 - 271 views

В кліпі знялись: Іван Пелих (син Ігоря Пелиха, відомого телеведучого та продюсера), військовослужбовці, які пройшли Бахмутський напрямок фронту - Ярослав Вєрьовкін (гітарист гурту ТНМК, нині солдат ЗСУ), Софія Вєрьовкіна (дочка Ярослава, також проходить службу в ЗСУ, на момент зйомок була вагітна та 27.11.2023 народила сина під час наймасовішої атаки російськими дронами Києва (це перший онук в гурті ТНМК), увесь склад гурту ТНМК, співробітники АТ “Укрзалізниця” та прості перехожі, які проводжали своїх близьких на потяг.

Олександр Фоззі Сидоренко: “Знайди мене - одна з закладок, яку ми зробили до повномасштабного вторгнення, готуючи альбом ВАТРА black. Фагот якось сидів на студії Teejay'я, ми тоді там працювали над зовсім іншим треком, але народилася ще одна мелодія. В спадок від тієї студійної сесії і лишився цікавий нарис з рефреном "Знайди мене, відчуй мене". Тоді ми збиралися зробити з нього якусь lovestory, але минулої зими вирішили просто описати те, що бачили навколо себе - то була пора темних міст, павербанків й відсутнього зв'язку. От тоді пісня й народилася остаточно.”

Олег Фагот Михайлюта: “Знайди мене - це трек про ту силу, котра тримає людей навіть тоді, коли вони не поруч. Саме ту силу, котра дозволяє людям відчувати любов, коли вони за тисячі кілометрів один від одного. Це трек про нашу з вами силу і віру в перемогу.”

Comments(0)

Log in to comment